Movies
Ratings
677
GravityRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
RRRRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0