Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Eleanor the GreatRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.5
PeafowlRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Summer's CameraRated ★ 3.5- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 2.5
The StrangerRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5