Movies
Ratings
964- Murder ReportRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0- Life of Hae-oakRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Techniques of FightingRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0