Series
Ratings
215
Chainsaw ManRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Tracer Season 2Rated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Evil Season 1Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 2Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0