Titles you rated
The DefectsRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
The Secret Romantic GuesthouseRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Queen WooRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5- 신들린 연애Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5