Series
Ratings
29
His Dark MaterialsRated ★ 4.0
His Dark MaterialsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 4.5
- In the FleshRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0