Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Sweet RevengeRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 5.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 5.0
Modern FarmerRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0