Movies
Ratings
475
Speak No EvilRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 2.0
The FallRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5- One WinRated ★ 1.0