Movies
Ratings
76
BreathlessRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Into Great SilenceRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The MagiciansRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Four TimesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0