Series
Ratings
72
Through the DarknessRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5