Movies
Ratings
1518
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The RuinsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
FyreRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0