Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
SmurfsRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0