Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Tokyo TribeRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0