Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5