Movies
Ratings
30
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0