Series
Ratings
105
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 1.5
Kingdom Season 3Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.0
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 3.0
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.0
Hori-san and Miyamura-kunRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0