Movies
Ratings
51
Memories of MurderRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
JudeRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
Bittersweet JokeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0