Movies
Ratings
76
BedevilledRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.0