Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
MadonnaRated ★ 3.5