Series
Ratings
39
SignalRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0