Movies
Ratings
54
My GirlRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
The HostRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0