Titles you rated
- New NonstopRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0