Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Dear HongrangRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0