Titles you rated
- WonderlandRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0