Movies
Ratings
1297
Nothing SeriousRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 2.5