Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0