Titles you rated
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Gangster PaydayRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Psychic KusuoRated ★ 2.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0