Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 5.0
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0