Movies
Ratings
528
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
GabiRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Green ChairRated ★ 2.0
Diary of JuneRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0