Titles you rated
- TransparentRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
GothamRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5