Titles you rated
Legal HighRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0