Titles you rated
Soul MateRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
PeppermintRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5