Series
Ratings
289
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0