Movies
Ratings
160
No Other ChoiceRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0