Series
Ratings
36
SuitsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
BiohackersRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 5.0- Please Like MeRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 3.0
HungRated ★ 4.0