Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0