Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0