Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0