Movies
Ratings
37
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0