Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The Elephant WhisperersRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 4.0
Cobain: Montage of HeckRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5