Movies
Ratings
260
Mickey 17Rated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5