Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
BOYS PLANETRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 2.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 1.5- Produce X 101Rated ★ 1.0
SherlockRated ★ 0.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0