Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5