Series
Ratings
204
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Masters of the AirRated ★ 3.5- Natsurui GihahakRated ★ 4.0
- Natsurui Gihahak Season 2Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5