Titles you rated
MelancholiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
GintamaRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0