Series
Ratings
101
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 3.5
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 3.5
The Disguiser.Rated ★ 3.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Strawberry Night SPRated ★ 4.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Spice and WolfRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0