Movies
Ratings
870
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 4.5
JoséeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Scoob!Rated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5