Movies
Ratings
288
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5