Movies
Ratings
521
The Zone of InterestRated ★ 4.0
RachelRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5