Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0